Seco Tools představuje Machining Navigator

Seco Tools představuje Machining Navigator Redakce vydáno dne 10. května 2018

Jedná se o nový interaktivní katalog, v moderní elektronické verzi s funkcí interaktivních PDF souborů, který výrazně zjednodušuje přístup k informacím o produktech.

Vzhled stránek katalogu Machining Navigator je stejný jako ve standardním formátu PDF nebo klasickém výtisku, avšak díky své inteligentní interaktivitě stránky poskytují několik užitečných funkcí. 

Uživatelé si mohou rychle zobrazit katalogovou stránku konkrétní produktové řady jednoduchým kliknutím na název produktu v obsahu. Odpadá tím prohledávání několika katalogů, brožur a webových stránek. Cíleným kliknutím se uživatel dostane přímo na interaktivní katalogovou stránku produktu s podrobnými informacemi a užitečnými odkazy. 

PDF strany katalogu Machining Navigator obsahují odkazy na stránky secotools.com s podrobnější prezentací každého produktu Seco a podporou, jež uživatelům pomohou najít a objednat ten nejvhodnější nástroj pro konkrétní výrobní aplikace. 

Interaktivní funkce uživatelům umožňuje sestavit si pomocí výběru stránek vlastní katalog a vytvořit si tak individuální „souhrnný přehled“ produktů. Takto přizpůsobený katalog lze následně zaslat e-mailem, vytisknout nebo stáhnout pro pozdější použití.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.