Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!

Komerční prezentace vydáno dne 27. června 2019

Stále příliš mnoho firem přichází o své finanční prostředky, jelikož sice využívají nové technologie, ale nezvyšují jejich celkový potenciál. V tomto případě pomůže aplikace DraftSight od Dassault Systèmes, pomocí které lze otevírat stávající DWG soubory a vytvářet nové za zlomek nákladů oproti jiným CAD řešením.

Více než jeden milion uživatelů po celém světě důvěřuje aplikaci DraftSight při vytváření 2D nákresů, jejich zpracování, zobrazování a označování stejně jako při správě a zjednodušení výměny 2D dat: 

  • Aplikace DraftSight Professional je vhodná pro inženýry, architekty a uživatele CAD softwaru, kteří hledají profesionální aplikaci pro 2D projektování. 
  • Verze DraftSight Enterprise je ideální pro velké firmy, které kromě výkonnosti DraftSight Professional vyžadují také síťové licence a technickou podporu.

DraftSight poskytuje rozsáhlé funkce, pomocí kterých lze zvýšit produktivitu a zlepšit poměr náklady-užitek. Firmy využívající tuto aplikaci mají dvojí výhodu: mohou dosahovat vyššího výnosu z používání svého stávajícího 2D CAD softwaru a navíc mohou investovat uspořené prostředky do nových technologií jako 3D navrhování, simulace, správa produktových dat (PDM) a správa životního cyklu produktu (PLM). 


Další informace o aplikaci DraftSight a způsobu, jakým mohou firmy využívat skrytý potenciál svého 2D CAD softwaru, naleznete na www.draftsight.com.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.