Nové funkce SOLIDWORKS 2021 na platformě 3DEXPERIENCE

Nové funkce SOLIDWORKS 2021 na platformě 3DEXPERIENCE Dassault Systemes CZ s.r.o. vydáno dne 23. října 2020

Nejnovějším přírůstkem v portfoliu aplikací společnosti Dassault Systèmes pro 3D navrhování a konstruování je SOLIDWORKS 2021. Zlepšení oproti stávající verzi jsou ve všech částech procesu: navrhování, dokumentaci, správě dat i validaci.

SOLIDWORKS 2021 nabízí zdokonalení výkonu a rozšířené funkce včetně 10 nejžádanějších vylepšení, která si přála komunita SOLIDWORKS na únorové akci 3DEXPERIENCE World 2020. Posílení výkonu se týká navrhování dílů a sestav, aktualizace produktů, ale i výkresů, grafiky a správy dat. Díky tomu se urychluje práce se soubory a celkově se zvyšuje tempo a plynulost práce. SOLIDWORKS 2021 rozšiřuje škálu funkcí a přináší svým příznivcům zjednodušení tvorby sestav, flexibilnější navrhování dílů, robustnější simulace, ale také příjemnější uživatelské prostředí a modelování.

Kromě toho je speciální edice SOLIDWORKS s připojením k platformě 3DEXPERIENCE nyní dostupná ve třech balíčcích – 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard, Professional a Premium, které odpovídají desktopovým verzím. Zákazníci SOLIDWORKS mohou používat stejné důvěrně známé desktopové aplikace SOLIDWORKS, na které spoléhali v předchozích letech. Cloudové služby platformy 3DEXPERIENCE je navíc obohacují tím, že budou mobilní a dojde k ještě užší spolupráci. Tato propojená verze SOLIDWORKS je k dispozici s integrovanou správou dat, která se postará o zastaralé nebo ztracené soubory a automaticky aktualizuje software i data. Všichni uživatelé pracují se stejnou verzí a dělí je jen jediné kliknutí od pokročilých aplikací portfolia 3DEXPERIENCE WORKS. Nabídka 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS zahrnuje cloudové funkce pro designové a strojírenské navrhování s optimalizací pro mobilní zařízení, a tak umožňuje automatizaci a spolupráci, ať se pohybujete kdekoliv.

Více informací naleznete zde.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.