SCHUNK na MSV v Brně: robotické příslušenství a upínací technika naživo

SCHUNK na MSV v Brně: robotické příslušenství a upínací technika naživo SCHUNK Intec s.r.o. vydáno dne 27. října 2021

I letos na stánku firmy SCHUNK – pavilon F, stánek 02 – naleznete zajímavé novinky. Oboroví manažeři a následně konstruktéři v časech panedemie nezaháleli a vyvinuli velké úsilí k realizaci nových produktů ve většině oborů, jimž se SCHUNK věnuje.

Z oblasti uchopovací techniky bude k vidění široká škála produktů od nejosvědčenějších chapadel, přes lineární osy až k rozsáhlému programu robotického příslušenství. Speciální zmínku si zaslouží mechatronické systémy jak chapadel, tak ostatních manipulačních produktů, které reflektují celosvětový zájem o elektrické pohony místo nákladné pneumatiky.

Kromě stacionárních exponátů bude na stánku samozřejmě i řada funkčních aplikací. Naleznete zde roboty v pohybu, na kterých vynikne rozsah robotického příslušenství SCHUNK. Za pozornost jistě stojí nejrychlejší lineární osy a také několik specialitek z oblasti magnetické manipulace.

Z upínací techniky zde bude možnost vyzkoušet v praxi jednoduchou výměnu čelistí na nejnovějších a nejmodernějších sklíčidlech ROTA. Můžete prozkoumat upínací systémy nulového bodu VERO-S různých typů i velikostí v kombinaci se svěráky řady KONTEC a TANDEM. Dále budete mít možnost si osahat upínací věž či magnetickou upínací technologii. Zájemci se mohou seznámit s širokým portfoliem upínačů nástrojů od mechanických, hydraulických až po nejmodernější inteligentní upínač iTendo pro optimalizaci a stabilizaci obráběcího procesu.

Pavilon F, stánek 02


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.