Video: Automatizujte s firmou LINTECH stejně jako ASSA ABLOY

Video: Automatizujte s firmou LINTECH stejně jako ASSA ABLOY Lintech, spol. s r.o. vydáno dne 12. května 2022

Firmy díky automatizaci ušetří nejen náklady, vyřeší problém s nedostatkem pracovních sil, ale i zvýší bezpečnost práce. Firma LINTECH vám hrdě představuje na míru vytvořenou automatizovanou laserovou stanici.

Nejen výrobním společnostem chybí lidé. Většina firem se v poslední době potýká s nedostatkem kvalitní pracovní síly. Z toho důvodu mnoho výrobců hledá možnost automatizace výrobních procesů. 

Na základě dlouholeté spolupráce se společností ASSA ABLOY měli příležitost dodat již v pořadí druhý plně automatizovaný stroj na značení klíčů a klíčových vložek. Jak už tomu v LINTECH případě bývá, jedná se o na míru ušitý stroj s řadou specifických prvků.

Popis klíčů probíhá nejen laserovou technologií, ale zároveň i mechanicky formou mikroúderového značení.

Samotné značení je doplněno o přidružené aplikace jako je kontrola správného tvaru klíče kamerou či dodatečné leštění klíče po značení. Samozřejmostí je plně automatizovaná manipulace klíčů. Jejich vkládání a odebírání je zajištěno důmyslnými zásobníky.

„Laserový popis těles nebo klíčů cylindrických vložek je významnou designovou inovací i v našem oboru. Firma LINTECH nám dodala již dohromady 4 lasery, počínaje manuální stanicí a konče tou plně automatickou. S technickým řešením, servisem, ochotou a technickou způsobilostí zaměstnanců jsme velice spokojeni,“ říká pan Fiedler, Head of industrial engineering, ASSA ABLOY Opening Solutions.

Společnost LINTECH se těší na další výzvy. 


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.