Nenechte si ujít seminář o dostupné sériové výrobě kovových dílů 3D tiskem

Nenechte si ujít seminář o dostupné sériové výrobě kovových dílů 3D tiskem MCAE Systems, s.r.o. vydáno dne 16. května 2022

Setkali jste se již s technologií 3D tisku zvanou Binder Jetting? Znáte její hlavní charakteristiky, výrobní možnosti a klíčové výhody? Zajímá vás 3D tisk koncových kovových dílů? Neváhejte a přijďte 24. května na seminář v Mladé Boleslavi, kde se dozvíte vše podstatné.

Společnost MCAE Systems vám prostřednictví její nové dceřiné společnosti Additive Systems, ukáže zařízení Shop System od společnosti Desktop Metal, které představuje zcela nový segment moderní strojírenské výroby koncových dílů v malých a středních sériích bez použití nástrojů. Navíc, s vynikající povrchovou úpravou i rozlišením.

Během semináře se dozvíte, jak co nejlépe zvýšit efektivitu výroby ve vašem podniku. Zvětšíte tak výrobní kapacitu bez dalších nákladů na zaměstnance a jejich čas.

V dopoledním programu vám specialisté na 3D tisk z Desktop Metal a Additive Systems představí vše podstatné, v odpolední části pak uvidíte reálný provoz sériového 3D tisku v Centru 3D digitálních technologií v Plazech u Mladé Boleslavi, a to včetně konkrétních aplikací. Během odpoledních workshopů se také můžete ptát na cokoliv, co vás k technologii 3D tisku z kovů i k zařízení Shop System zajímá.

Seminář Oficiální představení zařízení Shop System v ČR – 3D tisk kovových dílů pro sériovou výrobu: úterý 24. května 2022 od 9:30 hodin ŠKODA Muzeum, sál HIERONIMUS II.

Registrovat se můžete ZDE.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.