Nová technologie 3D tisku na semináři MCAE Systems

Nová technologie 3D tisku na semináři MCAE Systems MCAE Systems, s.r.o. vydáno dne 13. června 2022

Technologie SAF (Selective Absorption Fusion), kterou využívá nová tiskárna Stratasys H350 nabízí výrobní kapacitu pro sériovou výrobu koncových plastových dílů.

Technologie SAF využívá protiběžný rotující válec k nanášení práškových vrstev na tiskovou podložku a tryská absorpční kapalinu k vyznačení vrstev dílu. Znázorněné vrstvy jsou spojovány působením infračervené lampy v celé šíři tiskové podložky.

Nová tiskárna bude představena na semináři firmy MCAE Systrems. Tiskárna H350 byla navržena tak, aby vydržela – s malou spotřebou materiálu, snadnou údržbou a trvanlivými průmyslovými tiskovými hlavami.

Kromě série přednášek od domácích a zahraničních řečníků bude k vidění i zcela nové pracoviště společnosti MCAE Systems určené právě pro technologii SAF. Připravená bude i rozsáhlá ukázka výtisků a možnost diskutovat s odborníky i se samotnými zákazníky, kteří s touto aditivní technologií již pracují.

Seminář „Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF aneb sériová výroba koncových dílů“ proběhne v úterý 21. června 2022 od 9:30 hodin MCAE Systems, Knínická 1771/6, Kuřim.

Seminář je bezplatný. V případě zájmu se prosím zaregistrujte nejpozději do 17. června 2022 na této stránce.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.