Zařízení DyeMansion promění výstisk z 3D tiskárny v luxusní produkt

Zařízení DyeMansion promění výstisk z 3D tiskárny v luxusní produkt MCAE Systems, s.r.o. vydáno dne 14. prosince 2022

Spolu s uvedením 3D tiskárny Stratasys H350 s technologií SAF podporuje firma MCAE Systems i finální úpravu výtisků. Prostřednictvím technologií od společnosti DyeMansion nabízí řešení pro bezkonkurenčně jednoduché čištění, povrchové úpravy a barvení modelů.

Úprava dílů postprocessingem má velký vliv na jejich další využití v praxi. Lze tak vylepšit jejich vlastnosti a získat větší uplatnění i v dalších oborech, které by jinak nebylo tak dostupné. 

DyeMansion nabízí zařízení, která se dělí na tři hlavní činnosti – čištění dílů, povrchovou úpravu modelů a jejich barvení. Všechny tyto fáze na sebe navazují a zapadají do sebe. Pro každou činnost je určeno minimálně jedno zařízení. Společnost navíc své portfolio neustále vyvíjí a rozšiřuje. Velkým pozitivem společnosti DyeMansion je to, že disponuje certifikacemi jednotlivých technologických postupů, která aplikují ve svých zařízení.

Společnost MCAE Systems tak nyní poskytuje kompletní řešení v oblasti aditivní výroby (s nejširší nabídkou technologií 3D tisku) a následného postprocesingu, k čemuž přispívá právě i nedávno navázaná spolupráce s firmou DyeMansion. K dispozici je nyní profesionální řešení pro nejrůznější aplikace 3D tisku včetně koncových dílů a výrobků, u kterých jste si dosud aditivní výrobu neuměli představit.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.