Seznamte se s ­3D skenery ZEISS v Trnavě, Ostravě a Praze

Seznamte se s ­3D skenery ZEISS v Trnavě, Ostravě a Praze 3Dees Industries s.r.o. vydáno dne 1. března 2023

3D skenování se stává stále důležitější součástí vývojového a výrobního procesu v průmyslu. Skenery dokáží velmi rychle a přesně zachytit geometrii objektů a následně lze provádět rozměrové analýzy dílů nebo reverzní inženýrství. Využití mají v řadě odvětví při vývoji, prototypování i v sériové výrobě.

Společnost ZEISS je tradičním výrobcem metrologických zařízení včetně optických 3D skenerů. Značka dlouhodobě přináší na trh produkty, které jsou technologickou špičkou na trhu a udávají jeho další směrování. V roce 2021 ZEISS vyčlenil 4 zařízení do nově vzniklé sítě Hands On Metrology:

Všechny skenery vynikají špičkovými parametry, snadným ovládáním a výkonným software, díky kterému zvládají rychlé a přesné nasnímání a zpracování dat.

Přemýšlíte nad využitím 3D skenování a chtěli byste vidět konkrétní možnosti skenování? Chcete se dozvědět, jak lze v reálu využít technologii ZEISS a jak by mohla pomoci přímo u vás? Přijeďte se podívat na Hands On Metrology Tour, kde vám společnost 3Dees ukáže všechny 4 skenery v praxi.

A co vás čeká?

  • Výhody ZEISS T-SCAN hawk 2 uvidíte při inspekci odlitku.
  • Možnosti inspekce plastového výlisku ukážeme na GOM ATOS Q.
  • Pro představení reverzního inženýrství využijeme GOM Scan 1.
  • ZEISS T-SCAN je ideální k provedení inspekce svařence.

Všechny ukázky budou ryze praktické a provedou vás jimi odborníci na 3D skenování ze společnosti 3Dees Industries.

Kdy a kde se můžete se skenováním seznámit?

  1. 15/3/2023, Trnava, 9:00 - 14:30, Centrum excelentnosti Materiálovotechnologické fakulty Slovenskej technickej univerzity
  2. 22/3/2023, Ostrava, 9:00 - 14:30, MSIC Ostrava 
  3. 28/3/2023, Praha, 9:00 - 14:30, ZEISS Zákaznické centrum Praha

Účast je zdarma, stačí se zaregistrovat.

Během celého dne se dozvíte také další informace a novinky ze světa 3D tisku. Využijte možnost spojit se s odborníky na metrologii a 3D digitální výrobu a zeptat se na cokoliv, co vás v této oblasti zajímá.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.