Agema Engineering bude stavět v Holešově

Zpráva ČTK vydáno dne 29. března 2019

Společnost Agema Engineering postaví v Holešově novou halu sloužící k výrobě komponentů pro automobilový průmysl. Stavět se zřejmě začne už na jaře. Výrobu v novém objektu, který nabídne zhruba 30 pracovních míst, chce firma zahájit ještě letos.

Agema Engineering sídlí v britském Coventry, jde o rodinnou firmu založenou v roce 1986. Své dceřiné společnosti má v Anglii, Číně a nově také v České republice. V Holešově působí firma Agema Europe, pro kterou nové výrobní zázemí vznikne. "Našim cílem je neustálý rozvoj. Proto chceme výrobu umístit do centra evropského trhu a rozšířit zde obchodní aktivity. I to byl důvod, proč jsme si vybrali Českou republiku," uvedl spolumajitel Agemy Engineering Jonathan Stringer.

Hala bude zaujímat plochu o rozloze 4000 metrů čtverečních. Přiléhat k ní bude i administrativní zázemí. Součástí zakázky je rovněž revitalizace zhruba 8000 metrů čtverečných zpevněných ploch v areálu. 

Agema Engineering zaměstnává přes 200 lidí. Specializuje se na kovové komponenty, vstřikování plastů, lakování, chromování a ultrazvukové svařování pro všechna průmyslová odvětví.

Více na: http://www.agema-ind.com/

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.