Projektový manažer – kapitán našich projektů

SkyLimit Industry SICAV a.s.
Vodičkova 41, Praha 1, 11000

Kraj
Pardubický kraj
Adresa
Ústí nad Orlicí
Požadované vzdělání
Středoškolské s maturitou
Typ úvazku
plný úvazek
Plat
50.000 - 70.000
Profese
project Manager

Hledáme zkušeného a motivovaného Projektového manažera, který se připojí k našemu týmu a bude mít klíčovou roli při řízení a koordinaci našich projektů. Pokud máte zkušenosti s projektovým řízením, jste organizačně zdatní a máte schopnost vést tým k dosažení společných cílů, přečtěte si následující pracovní náplň a požadavky a přidejte se k nám!

Požadavky

Pracovní náplň:

  • Zpracování plánu realizace zakázky
  • Vedení projektového týmu, přidělování úkolů jednotlivým členům týmu
  • Koordinace a monitoring plnění úkolů, řešení vzniklých komplikací
  • Evidence vzniklých rozdílů od původního zadání
  • Komunikace se zákazníkem o vzniklých vícepracích
  • Sledování nákladů na jednotlivé fáze
  • Finální vyhodnocení projektu – ziskovost, termín
  • Analýza příčin případného zpoždění, vyšších nákladů
  • Návrh opatření do budoucna
  • Reporting vedení společnosti

Požadavky:

  • Chuť zapojit se do kolektivu
  • Výborná znalost anglického jazyka (slovní i písemný projev)
  • Spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost a pracovní nasazení
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme

Nabízíme:

  • Práci v ryze české stabilní společnosti, která je součástí strojírenské skupiny SkyLimit
  • Pohyblivou pracovní dobu / Možnost Home office / Týden dovolené navíc
  • Možnosti jazykových a odborných kurzů
  • Dotované závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Bohatý program firemních benefitů a prémií dle výsledků práce
  • Cenově zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky

Kontakt

+420 603555089
info@skylimit.cz

Česká skupina SkyLimit Industry SICAV a.s. má v portfoliu několik strojírenských společností působících v oblastech automatizace a robotizace, energetika a zemědělství.