Servisní technik CNC strojů / celá ČR

KM CNC s.r.o. - KIMLA distributor Czech republic
Vídeňská 189/102f, Brno, 61900

Kraj
Jihomoravský kraj
Adresa
Brno
Požadované vzdělání
Středoškolské s maturitou
Typ úvazku
plný úvazek
Profese
pracovník servisu, servisní technik

Náplň práce:

– účast na instalacích strojů, školení obsluhy
– provádění servisu a údržby strojů
– technické poradenství po telefonu, online technická podpora
– technická podpora obchodního oddělení
– řešení softwarových požadavků zákazníků
– cestování k zákazníkům po celé ČR

Požadavky

  • SŠ s maturitou s technickým zaměřením
  • platné osvědčení vyhlášky 50, min. §6
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • vášeň pro techniku, chuť učit se a rozvíjet svoje schopnosti
  • zodpovědnost a komunikativnost
  • přátelský přístup a týmového ducha
  • základní znalost angličtiny technického směru (jen v rámci materiálů – nevyžaduje se komunikace)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti s neformálním a přátelským prostředím
  • odpovídající platové ohodnocení + motivační odměny za provedenou práci
  • automobil, telefon, notebook, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost seberealizace, prostředí otevřené novým nápadům
  • skvělé podmínky pro osobní rozvoj, možnosti dalšího vzdělávání, školení v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené + zdravotní volno/sickdays
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce
  • cestovní náhrady
  • sídlo společnosti Brno

Kontakt

+420 604641204
info@kimla-czech.cz

KIMLA je jediná společnost v Polsku, která vyvíjí a vyrábí výjimečně výkonné, rychlé, stabilní a uživatelsky přátelské CNC obráběcí stroje. Svého vedoucího postavení dosáhla díky kreativnímu přístupu, efektivitě a působivé dynamice ve vývoji. Základní charakteristikou společnosti je neustálý vlastní výzkum a vývoj nových řešení a implementace těch nejvyspělejších technologií do vyráběných zařízení. Ve vlastních výrobních halách v Čenstochové blízko hranic s Českou republikou už firma vyrobila a posléze instalovala více než 3 500 strojů, přičemž většina komponentů strojů včetně lineárních motorů pochází z vlastní produkce. V České republice tohoto výrobce zastupuje společnost KM CNC se sídlem v Brně.