TECHNIK IT PODPORY (BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ)

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 2409/11a, Brno, 62800

Kraj
Jihomoravský kraj
Adresa
Brno
Požadované vzdělání
Středoškolské s maturitou
Typ úvazku
plný úvazek
Plat
mzda neuvedena
Profese
iT podpora aplikací a výrobních systémů, iT technik

Baví Tě svět IT a rád se učíš novým věcem? Máš chuť se do této oblasti dostat, i když nemáš příliš zkušeností? Neboj se a vyzkoušej to!

Požadavky

ČÍM SE BUDEŠ ZABÝVAT:

  • Učit se nové technologie IT (ERP, PLM, Cloud…)
  • Outsourcing správy a údržby serverů MS WINDOWS včetně virtualizace
  • Instalovat aplikační servery (SQL,  PDM, Helios,…)
  • Realizace projektů, implementace IT systémů u zákazníka: technický návrh architektury řešení
  • Konfigurace, nastavení a údržba systémů (Operační Systém Windows, SOLIDWORKS PDM, MS SQL, SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, Helios,…))
  • Zpracování dokumentace (podkladů, návodů, specifikací atd.)
  • Poskytovat vzdálenou podporu při řešení softwarových závad
  • Pomáhat s údržbou na počítačích a serverech zákazníků uživatelů a na našich učebnách

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • Zapálení pro věc, ochotu učit se novým věcem
  • Pokročilou uživatelskou zkušenost s výpočetní technikou a OS Windows 10 i Windows server
  • Orientace v oblasti cloudových uložišť a CAD/CAM/PDM/PLM
  • Základní znalost databází, zejména prostředí MS SQL
  • Výborný mluvený i psaný projev
  • Prokazatelná zkušenost v jednání se zákazníkem
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Schopnost balancovat mezi pro-zákaznickým přístupem a udržením profitability projektů
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (psanou i mluvenou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Ochotu cestovat na pobočky i k zákazníkům

Nabízíme

  • Dlouhodobý a stabilní pracovní poměr v progresivní rostoucí společnosti – slavíme 20 let
  • Příjemné pracovní prostředí a vzájemně se podporující tým profíků
  • Stravenkový paušál, dovolená navíc, firemní akce a teambuildingy, notebook, mobil
  • Pozici je možno vykonávat po zapracování i na homeoffice
  • Setkávání se zajímavými společnostmi, novými projekty
  • Pestrá pracovní náplň – každý den přináší novou výzvu
  • Práci se špičkovými systémy, profesionální rozvoj

Kontakt

+420 533433111
info@solidvision.cz

Společnost SolidVision je v současné době největší autorizovaný prodejce 3D CAD systému SolidWorks a CAM systému SolidCAM v České Republice. Nabízí komplexní PLM řešení postavené na platformě SolidWorks a čítající více než desítku produktů. Samozřejmou součástí řešení jsou špičkové předprodejní i poprodejní služby, široké technické zázemí čítající několik desítek lidí a působnost v České Republice a na Slovensku.