Zkušený obchodník

AXIOM TECH s.r.o.
Kamenná 2525, Zlín, 76001

Kraj
více lokalit
Požadované vzdělání
Středoškolské s maturitou
Typ úvazku
plný úvazek
Profese
obchodně technický zástupce, obchodní konzultant, obchodní manažer, obchodní zástupce, technicko-obchodní zástupce

Požadavky

Náplň Tvé práce

  • Práce po celé České republice
  • Hledání a kontaktování nových zákazníků
  • Nezávislá obchodní jednání s potenciálními zákazníky
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vedení obchodních případů
  • Zpracovávání nabídek
  • Samostatná organizace práce se zaměřením na výsledky prodeje
  • Spolupráce s týmem odborných konzultantů a marketingem

Co od Tebe požadujeme

  • Znalost českého jazyka na úrovni alespoň C1
  • SŠ/VŠ technického či ekonomického směru
  • Hledáme opravdu zkušeného obchodníka, takže požadujeme několikaletou praxi v obchodu
  • Znalost strojírenského prostředí
  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost vést obchodní jednání
  • Schopnost udržovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou pro Tebe bude, když

  • Se orientuješ v oblasti PLM a CAx systémů
  • Zvládáš angličtinu umožňující aktivní komunikaci

Nabízíme

Co na oplátku nabízíme my

  • Práci v silné, stabilní a rostoucí společnosti, v perspektivním oboru a s mezinárodní působností
  • Vysoce odbornou a zajímavou práci v oblasti digitalizace s řešeními Siemens
  • Platové ohodnocení odpovídající tvému výkonu
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office, sick days
  • Podporu a školení, možnost rozvíjet se na odborných a jazykových kurzech
  • Individuální a vstřícný přístup, otevřenou komunikaci
  • Služební auto, telefon a notebook
  • Příspěvek na stravné a penzijní pojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Firemní a týmové akce

Jak se o tebe postaráme během nástupu

  • Před nástupem ti předem připravíme vše, co potřebuješ – tedy přístupy, vybavení i on-boarding plán školení. Při nástupu tě seznámíme s celým týmem, u šálku lahodné brazilské kávy probereme, co Tě bude čekat a hned tě přibereme do klíčových týmových schůzí.
  • Máš za sebou praxi obchodníka, ale PLM a CAx řešení jsou ti neznámé, neměj obavy, budou se tu věnovat různí členové našeho týmu, budou tě proškolovat vždy ti nejpovolanější.

Jak to bude dál?

  • Pracovat budeš jak na pobočce, tak i na home-office, ale v hlavně i v terénu – u zákazníků.
  • Jako obchodník bude tvým úkolem akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky. Naše pracovní doba je opravdu pružná. Když si dáš po poledni „oraz“ a práci doženeš večer, vůbec nám to nevadí, pokud tím nebude trpět ani tým, ani zákazník. Pracovní náplň a rozvrh si budeš organizovat sám. Budeš úzce spolupracovat s kolegy, kteří znají software do poslední funkce i s holkami z backoffice a marketingu.
  • Pravidelně jednou týdně si na týmové schůzi vzájemně řekneme, jak se nám daří obchodní případy realizovat, kde je potřeba podpora prísejla a případné bariéry společně překonáme. Když budeš potřebovat náhlou operativní pomoc, vždy budeš mít vedle sebe zkušené kolegy, kteří ti pomůžou a poradí.
  • Na opakovaných workshopech se pak budeš s celým týmem vzdělávat, rozšiřovat své znalosti a sdílet své zkušenosti. Často spolu poobědváme a občas zajdeme na pivko, abychom načerpali sílu a zažili spolu legraci. Několikrát za rok si navíc vyrazíš s kolegy z pobočky nebo celou firmou na večírek či firemní akci.

Kontakt

+420 577006310
axiomtech@axiomtech.cz

axiomtechsro_logo

AXIOM TECH nabízí ucelené portfolio softwarových řešení pro strojírenství. Pomůže vám s technickou přípravou výroby, správou dat a výrobních činností, plánováním, programováním robotů i simulacemi automatických linek. Využít můžete také služby konstrukční kanceláře.