Zákaznické dny TAJMAC

Rubriky

Naše články

Speciální mikroúderový nástroj od PRAMARKU

Novinky z oblasti průmyslového značení prezentuje společnost PRAMARK na zákaznických dnech ve Zlíně. Absolutní novinkou je speciální mikroúderový nástroj pro obráběcí centra. Více informací najdete na webových stránkách společnosti, www.pramark.cz

Obrábění Inconelu 718

Společnost Kennametal prezentuje obrábění Inconelu keramickými nástroji na stroji H500 z produkce společnosti TAJMAC-ZPS.

Novinky společnosti SANDVIK

CoroTurn, Prime a Prime Turning - převratné novinky pro soustružení všemi směry. Více se dozvíte od zástupců společnosti Sandvik, nebo na webových stránkách společnosti.

Scannovací systém Sprint od Renishaw

Renishaw si pro vás připravilo prezentaci měření tvarových ploch na obráběcím stroji MCV 2318. Výstupem měření je reálný model plochy. Systém Sprint je proto ideálním nástrojem pro nástrojárny. Zastavte se v expozici na zákaznických dnech ve Zlíně.

Novinky od společnosti WALTER

Expozice společnosti WALTER CZ patří standardním nástrojům pro obrábění, ale také novinkám, které budou v prodeji od 1. května. Shlédnout můžete i videoprezentaci novinky appCOM. Tým WALTER CZ se na vás těší na zákaznických dnech v Tajmacu.

technology-support opět na zákaznických dnech

Společnost technology-support má ve Zlínském kraji mnoho svých klientů a zákaznické dny v TAJMAC-ZPS jsou proto skvělou příležitostí k setkání. Zástupci společnosti jsou zde připraveni vyslechnout aktuální potřeby svých klientů v oblasti obsluhy a programování CNC strojů a vysokotlakého a velkoobjemového chlazení.

WNT Ceratizit Group ve Zlíně

Nový Doplňkový katalog, který je souhrnem všech novinek, ucelený sortiment špičkových nástrojů pro obrábění a katalog nástrojů pro dlouhotočné automaty, to jsou hlavní taháky prezentace zástupců společnosti WNT.

ISCAR ČR - dodavatel nástrojů

Na letošních zákaznických dnech ve Zlíně prezentuje návštěvníkům novou kampaň Logic IQ. Zástupci společnosti jsou vám k dispozici po oba dva dny!