Časopis

O čem píšeme

V tištěném magazínu STROJIRENSTVI.CZ přinášíme unikátní produktové přehledy a veškeré trendy i inovace popisujeme s nadhledem a v patřičném kontextu. Zvláštní prostor věnujeme inovacím, jež posouvají strojírenství vpřed – od novinek v obrábění a tváření přes technologie 3D tisku, automatizaci, robotiku po nástroje digitální továrny a související softwarová řešení.

Dbáme na to, abychom v každém vydání přinášeli poznatky z praxe a zejména zkušenosti z českých firem, které mohou být pro ostatní hodnotnou inspirací.
Jakožto sourozenec největšího českého strojírenského webu se tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vyznačuje poctivým redakčním přístupem, jehož výsledkem jsou čtivé, srozumitelně psané články, přehledná grafika a luxusní papír, to vše pro přirozenou radost ze čtení.

Magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází tiskem 4× ročně v rozsahu 52 až 100 stran.

Předplatitelský servis

Odběr časopisu si můžete sjednat prostřednictvím společnosti SEND Předplatné. V nabídce je předplatné na rok za 390 Kč nebo na dva roky za zvýhodněných 750 Kč. K dispozici je též možnost objednání jednotlivých čísel dřívějšího data vydání.