Časopis STROJIRENSTVI.CZ

STROJIRENSTVI.CZ je nejen web, ale také tištěný magazín, který přináší to nejzajímavější z českého a světového strojírenství. Zvláštní prostor věnujeme inovacím, jež toto průmyslové odvětví posouvají vpřed – od novinek v obrábění a tváření přes technologie 3D tisku, automatizaci, robotiku po nástroje digitální továrny a související softwarová řešení.

PRO OBJEDNÁNÍ PŘEDPLATNÉHO KLIKNĚTE ZDE

Odběr časopisu si můžete sjednat prostřednictvím společnosti SEND Předplatné. V nabídce je předplatné na rok za 297 Kč nebo na dva roky za zvýhodněných 577 Kč.

Dbáme na to, abychom v každém vydání přinášeli poznatky z praxe a zejména zkušenosti z českých firem, které mohou být pro ostatní hodnotnou inspirací.
Jakožto sourozenec největšího českého strojírenského webu se tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vyznačuje poctivým redakčním přístupem, jehož výsledkem jsou čtivé, srozumitelně psané články, přehledná grafika a luxusní papír, to vše pro přirozenou radost ze čtení.

Magazín STROJIRENSTVI.CZ navazuje na dříve vydávaný tištěný časopis Konstruktér. Vychází třikrát ročně v rozsahu 52 až 100 stran na vydání.