Registrace nového uživatele

Máte již účet vytvořený? Přihlaste se

Výhody registrace pro uživatele

  • Neomezený přístup ke strojnickým tabulkám online.
  • Zveřejňujte soukromou inzerci v bazaru zdarma.
  • Získávejte nové kontakty, komunikujte s ostatními.

Registrace pro firmy

Přejete si na Strojirenstvi.cz zaregistrovat vaši společnost? Pro další informace nás kontaktujte na e-mailu info@strojirenstvi.cz.

Souhlas s podmínkami používání

Vytvoření osobního profilu pro soukromé osoby a základního firemního profilu na webu Strojirenstvi.cz je zdarma. Využívání některých dalších služeb je zpoplatněno vždy na základě samostatné objednávky konkrétní hrazené služby dle aktuálního ceníku. Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami zpracováním vašich osobních údajů a se Všeobecnými obchodními podmínkami tohoto webu a že s těmito podmínkami souhlasíte.

Nastavení osobního účtu

Jméno, příjmení nebo přezdívka?

  • Vyberte si, zda chcete být ve vašich příspěvcích uváděni pod svým jménem a příjmením, nebo pod přezdívkou.
  • Pro větší důvěryhodnost vašich příspěvků doporučujeme zvolit jméno a příjmení.
  • Tyto údaje se pak projeví například ve vašich komentářích pod články nebo ve vašich inzerátech v bazaru.
  • Nastavení můžete dodatečně kdykoliv změnit ve vašem osobním profilu.

Nastavení firemního účtu

Údaje pro základní firemní profil (zdarma)

Informace v této části formuláře jsou určeny pro veřejný firemní profil v katalogu firem. Údaje o firmě se musejí shodovat se zápisem v obchodním rejstříku. Jako telefonní číslo prosím zadejte obecný telefonní kontakt na vaši společnost.

Údaje pro rozšířený firemní profil

Rozšířený firemní profil je zpoplatněná služba. V případě, že zatrhnete tuto možnost, budeme vás kontaktovat, abychom vás seznámili s možnostmi vaší marketingové podpory na portálu Automatizace.cz a pomohli vám vybrat to nejlepší řešení.

Prohlášení zpracovatele osobních údajů

Abychom mohli vámi zadané údaje autorizovat a zveřejnit, potřebujeme mít záruku, že jste oprávněni informace o vaší společnosti publikovat a měnit. Jako potvrzení vaší kompetence, prosíme, uveďte své osobní kontaktní údaje, pod kterými budete zaregistrováni jako správci daného firemního profilu. Tyto vaše osobní údaje nebudou nikde zveřejněny, slouží pouze pro komunikaci s provozovatelem webu Strojirenstvi.cz.

Registrace nového uživatele

Děkujeme, vaše registrace byla zaznamenána!

Pro její dokončení nyní prosím přejděte do e-mailové schránky a potvrďte registraci přes autorizační odkaz, který jsme vám poslali.