Inzerujte u nás

Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ® je největším strojírenským médiem v České republice s více než 130 tisíci návštěv za měsíc*. Pro firmy působící ve strojírenství a technických oborech představuje tu nejlepší příležitost k efektivní on-line prezentaci.

Vaši společnost můžeme prezentovat několika způsoby:

Vytvořte si na našem webu inteligentní firemní profil, přes který můžete ovládat vámi publikovaný obsah, včetně PR článků a nabídek práce. Je to jednoduché – zaregistrujte se zdarma a následně si vyberte z nabídky komerčních služeb našeho portálu podle vašich aktuálních potřeb.

Máte-li zájem o bannerovou reklamu pro strojírenské obory, jste na nejlepším místě. Garantujeme vám počet zobrazení vašeho banneru (standardně 100 000 zobrazení pro kampaň na 4 týdny), přičemž oslovujeme největší strojírenskou on-line komunitu v ČR. Podrobné informace o naší bannerové reklamě najdete zde.

Vaši firemní propagaci dokážeme podpořit také na stránkách luxusního tištěného strojírenského magazínu STROJIRENSTVI.CZ, který vydáváme 4× ročně v nákladu 3000 až 5000 výtisků na vydání. Jsme mj. předním mediálním partnerem MSV v Brně. Možnosti inzerce jsou přehledně popsány v našem aktuálním mediakitu (PDF)

Proč inzerovat u nás?

Nabízíme vám nejlepší poměr ceny a výkonu vzhledem k množství oslovených v cílové skupině strojírenských oborů. Dokážeme vám nabídnout efektivní a měřitelnou online inzerci i působivou firemní prezentaci v tisku pod dohledem redakce s více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti profesionálních médií.

STROJIRENSTVI.CZ není jen časopis a web časopisu. STROJIRENSTVI.CZ je robustní informační platforma pro všechny strojírenské obory, která vás podpoří v realizaci vašich PR, HR a inzertních potřeb.

Bude nám potěšením seznámit vás se vším, co vám můžeme nabídnout. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím na telefonu +420 724 659 048 nebo na e-mailu vydavatelstvi@novamedia.cz.


*) Stav návštěvnosti v březnu 2020.