Inzerujte u nás

Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ® je největším strojírenským médiem v České republice s více než 140 tisíci návštěv a 750 tisíci zobrazených stránek za měsíc*. Pro firmy působící ve strojírenství a technických oborech představuje tu nejlepší příležitost k efektivní online prezentaci.

» For information in English click here.


Široké možnosti tištěné i online inzerce, PR/HR a podpory vašich marketingových aktivit najdete přehledně popsány v našem mediakitu (PDF).

V rámci českého trhu nabízíme bezkonkurenčně největší dosah pro vaši bannerovou reklamu – naše online inzertní síť disponuje kapacitou víc než 1 milionu zobrazení měsíčně a našim inzerentům nabízíme garanci dosaženého počtu zobrazení (u měsíčních kampaní standardně 100 tisíc až 500 tisíc zobrazení na jednu kampaň).

Vaši firemní propagaci dokážeme podpořit také na stránkách luxusního tištěného strojírenského magazínu STROJIRENSTVI.CZ, který vydáváme 4× ročně v nákladu až 5000 výtisků na vydání. Jsme mj. předním mediálním partnerem MSV v Brně, kde již řadu let pořádáme odbornou konferenci Fórum aditivní výroby

Na největším českém strojírenském webu Strojirenstvi.cz si můžete vytvořit inteligentní firemní profil, přes který můžete ovládat vámi publikovaný obsah, včetně PR článků a nabídek práce. Je to jednoduché – zaregistrujte se zdarma a následně si vyberte z nabídky komerčních služeb našeho portálu podle vašich aktuálních potřeb.


Zobrazení stránek na webu Strojirenstvi.cz v období 2020–2021 (leden/leden).

Proč inzerovat u nás?

Nabízíme vám nejlepší poměr ceny a výkonu vzhledem k množství oslovených v cílové skupině strojírenských oborů. Dokážeme vám nabídnout efektivní a měřitelnou online inzerci i působivou firemní prezentaci v tisku pod dohledem redakce s více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti profesionálních médií.

Na našem webu je zaregistrováno víc než 5 tisíc* aktivních uživatelů a víc než dalších 15 tisíc na přidruženém diskusním fóru.

STROJIRENSTVI.CZ není jen časopis a web časopisu. STROJIRENSTVI.CZ je robustní informační platforma pro všechny strojírenské obory, která vás podpoří v realizaci vašich PR, HR a inzertních potřeb.

Bude nám potěšením seznámit vás se vším, co vám můžeme nabídnout. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím na telefonu +420 724 659 048 nebo na e-mailu vydavatelstvi@novamedia.cz.


*) Stav návštěvnosti a registrací v lednu 2021.