Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Efektivní výroba s oceněným řídicím systémem Brother CNC-D00

Efektivní výroba s oceněným řídicím systémem Brother CNC-D00 Misan s.r.o. vydáno dne 30. dubna 2021

Mezinárodní ocenění za design „iF DESIGN AWARD“ získala nová generace řídicího systému a uživatelského rozhraní strojů Brother. Díky těmto prvkům mohou uživatelé získat z obráběcích strojů SPEEDIO maximální výkon.

V průmyslové sféře sbírají ocenění za design zpravidla produkty, které jsou nejen dobře navržené, ale navíc ukazují i směr dalšího vývoje. Nová generace řídicího systému a s ním úzce souvisejícího ovládacího panelu zaujala porotu soutěže iF DESIGN AWARD zejména promyšlenou logikou. Obráběcí operaci na strojích vybavených systémem CNC-D00 lze snadno a rychle zadat a v jejím průběhu kontrolovat na velké a přehledné 15palcové obrazovce.

Současná oceněná generace systému vznikla evolucí předcházející verze. Firma Brother pozorně naslouchala svým uživatelům a vedle inovací od svých vývojářů zapracovala do CNC-D00 i řadu připomínek od zákazníků.

Především přibyla řada funkcí ovládaných přes dotykovou obrazovku. Řídicí systém také dokáže naplánovat úsporné obrábění s minimem odpadního materiálu. V souladu se současným vývojem je ovládání snadné a zvládnutelné i méně zkušeným operátorem.

Zástupcem strojů Brother na českém a slovenském trhu je společnost Misan.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.