Novinky v obrábění přináší PRE EMO Show 2021, kterou pořádá DMG MORI ve Pfrontenu

Uživatel 3305 vydáno dne 20. září 2021

Společnost DMG MORI pokračuje v tradici otevřených dveří ve výrobním závodu v Pfrontenu. Vzhledem ke stále komplikované situaci probíhá souběžně fyzická akce i digitální přenosy přednášek. Celý týden máte možnost seznámit se s technologiemi DMG MORI, které budou v říjnu vystavené na EMO v Miláně.

Pro všechny, kteří již v Pfrontenu nejsou nebo se tam v nejbližších dnech nechystají, jsou připravené online přednášky. Kompletní program i možnost registrace najdete na stránkách události.

Balíček 4 produktů pro digitalizaci

Hned první přednáška byla věnována digitalizaci. A nešlo o žádnou teoretickou debatu. Marco Husmann a Dennis Becker stručně představili 4 klíčové produkty pro digitalizaci obrábění, které nyní DMG MORI nabízí jako jeden balíček za jednotnou cenu 999 Euro pro jeden stroj. Tento balíček, pojmenovaný Digital Manufacturing Package, jasně ukazuje snahu společnosti o 100% digitální transformaci zákazníků. Nabízejí svá řešení tak výhodně, aby dosáhli cílového stavu, kdy každý prodaný stroj bude připojený a na základě objevených přínosů začnou zákazníci připojovat i starší stroje.

Dr. Marco Husmann 

Co Digital Manufacturing Package vlastně obsahuje?

  • Bezpečné připojení pomocí DMG MORI Connectivity, což je zařízení, které umožní síťové připojení všech strojů DMG MORI i vybraných strojů dalších producentů.
  • Aplikaci pro přehledné sledování vašich strojů DMG MORI MESSENGER.
  • Update na poslední verzi systému CELOS, včetně všech nových funkcí a aplikací.
  • Digitální servisní podporu v podobě DMG MORI NET service pro přímou vzdálenou komunikaci se servisním střediskem a využívání portálu my DMG MORI, v němž máte přehledně k dispozici stav všech svých strojů, plánované termíny servisu i veškerou komunikaci se servisními pracovníky.

Na co dalšího se můžete těšit

Nevím sice, zda i další přednášky nabídnou cenově zvýhodněné produkty, každopádně připravené témata jistě stojí za pozornost. Vedle digitalizace, která je teď obrovským tématem, jsou další přednášky věnované automatizačním řešením, plánování výroby nebo rychlému prototypování pomocí 3D tisku z kovových materiálů.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.