Oficiální představení Shop System v ČR – 3D tisk kovových dílů pro sériovou výrobu

Termín konání

24. 5. 2022 od 9:30

Zobrazit web události

Místo konání

ŠKODA Muzeum, sál HIERONIMUS II

Tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav 29360

Ukážeme Vám zařízení Shop System od společnosti Desktop Metal, které představuje zcela nový segment moderní strojírenské výroby koncových dílů v malých a středních sériích bez použití nástrojů. Navíc, s vynikající povrchovou úpravou i rozlišením. 

Během našeho semináře se dozvíte, jak co nejlépe zvýšit efektivitu výroby ve vašem podniku. Zvětšíte tak výrobní kapacitu bez dalších nákladů na zaměstnance a jejich čas. 

V dopoledním programu Vám specialisté na 3D tisk představí vše podstatné, v odpolední části pak uvidíte reálný provoz sériového 3D tisku na naší pobočce Centrum 3D digitálních technologií v Plazech u Mladé Boleslavi, a to včetně konkrétních aplikací. Během odpoledních workshopů se také můžete ptát na cokoliv, co Vás k technologii 3D tisku z kovů i k zařízení Shop System zajímá.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048