Kovosvit MAS opět vyráží za svými slovenskými zákazníky

Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 9. září 2019

Strojírenský podnik Kovosvit MAS se po loňském úspěchu rozhodl zopakovat pro své slovenské zákazníky netradiční roadshow. Během pěti dní se soustruh KL 285 představí v pěti městech. Novinkou letošní roadshow je přizvání partnerů.

Roadshow začne v pondělí 9. září v Bánovcích nad Bebravou, ve městě, kde sídlí servisní společnost Kovosvitu MAS pro Slovenskou republiku, firma TCP Technology MAS. Dále se kamion se strojem přesune přes Žilinu na východní Slovensko, kde postupně navštíví společnosti ve Spišské Nové vsi, v Prešově a Staré Ľubovni. Letošní roadshow budou nově doprovázet obchodní partneři společnosti Kovosvit MAS. Zákazníci tak uvidí v akci nástroje Dormer Pramet a ukázky sond a měřící techniky společnosti Renishaw.

„Slovensko patří k regionům, kde se nám v minulém roce dařilo. Byznys plán pro rok 2018 ve výši 82 milionů korun jsme překonali o více než 10 procent a celkové tržby překonaly na slovenském trhu hranici 90 milionů korun. Věříme, že letošní roadshow přispěje k dalšímu navýšení této hodnoty. Když jsme loni s kamionem dojeli až na východ Slovenska, nevěděli jsme, do čeho jdeme. Akci jsme ale vzhledem k zájmu zákazníků a přesahu do konkrétních obchodních případů vyhodnotili natolik pozitivně, že jsme se nejen rozhodli ji zopakovat, ale zároveň jsme vyhodnotili, že je pro nás přínosnější než účast na tradičním veletrhu v Nitře, který jsme letos úplně vynechali,“ přibližuje Jan Hruška.

Označení nového stroje písmeny KL je zkratkou z anglického Kovosvit Lathe a číslo 285 odkazuje na běžný obráběný průměr. Zatímco před rokem v Brně prezentoval Kovosvit stroj ve variantě provedení Super Precision, na roadshow poveze stroj v řadě QUICK určený pro standardní obrábění. Mezi zákazníky je o tuto variantu soustruhu, který v produkci Kovosvitu MAS navazuje na stroj SP 280, solidní zájem. Firma proto věří, že zaujme i zákazníky na Slovensku.

Více na: www.kovosvit.cz

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.