Mobilní myčka vysokozdvižných vozíků je zcela soběstačná

STILL ČR spol. s r.o. vydáno dne 21. září 2021

Exteriér i interiér manipulačních vozíků čistí mobilní myčka STILL díky novému konceptu zcela ekologicky. Součástí služby je i dezinfekce.

Pravidelná péče o manipulační techniku je velmi důležitá. Společnost STILL přišla se zcela novým konceptem mobilní myčky, která je jediná svého druhu na světě a zajišťuje ekologické čištění vysokozdvižných vozíků rychle a efektivně. Nyní navíc s dezinfekcí zdarma.

Manipulační technika jen zřídka mívá jediného uživatele. Ve většině provozů se řidiči střídají a vozíky se tak mohou stát domovem virů a bakterií, což je zejména v období pandemie opravdu problematické. Komplexní čištění interiéru a exteriéru vozíků je proto nezbytné a důležitá je i jejich dezinfekce. Zaměstnavatelé často z důvodu úspor v tomto ohledu spoléhají na uživatele, což je pochopitelné, avšak ne vždy efektivní.

Společnost STILL se snaží svým zákazníkům mytí a čištění manipulační techniky usnadnit. Péče o ni je důležitá pro prodloužení životnosti a obecně snížení nákladů na údržbu a opravy. Mobilní myčka STILL zvládne přímo v provozu kompletně vyčistit spalovací i elektrické vozíky a jakékoliv další komponenty do 2,2 metrů šířky a 4 metrů výšky. Díky zabudované čističce, která je šetrná k životnímu prostředí, je mobilní myčka STILL zároveň ekologická. Během jednoho pracovního dne dokáže ošetřit až 12 vozíků. Je zcela soběstačná, takže od zákazníka nepotřebuje vodu ani elektřinu, a o odvoz a ekologickou likvidaci odpadu se rovněž postará STILL. Neoblíbenější mycí program Super zahrnuje nejen odstranění starého maziva a opětovné promazání, ale také kompletní vyčištění interiéru vozíku, včetně vyleštění oken. U elektrických vozíků je součástí programu také oplach bateriového prostoru.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.