CRM systém vám ušetří peníze, energii i čas

CRM systém vám ušetří peníze, energii i čas D3Soft s.r.o. vydáno dne 31. srpna 2021

CRM systém umí řešit zcela konkrétní úkoly, a to i ve strojírenských firmách. Podívejte se na několik otázek níže a uděláte si přehled, jestli právě vaší firmě může tento systém řízení pomoci.

Buďte úspěšní v tom, co děláte

Máte nedostatečný přehled o důležitých informacích, termínech, stavech obchodních nabídek nebo potřebách zákazníků? Nejste si jisti stavem rozpracovaných úkolů a plněním odpovědných osob? Chybí vám přehled o stavu zboží, materiálu, pohybu na skladě či přepravních činností? Postrádáte dostatečnou kontrolu nad činností zaměstnanců, vytížeností průmyslových strojů a jejich údržbou?

Týká se něco z toho i vaší společnosti?

Pokud jste se našli alespoň v jedné z výše uvedených komplikací, je čas to změnit. Využijte sílu moderních technologií, které se stanou pravou rukou vašeho podnikání. Odborníci ze společnosti D3soft vám v semináři, který se koná 14. 9. ve 14:00 ukáží, že i náročnou oblast, jako je strojírenství, lze efektivně a přehledně řídit.

Dozvíte se například, jak používat CRM Leonardo ke sjednocení a centralizaci všech obchodních, výrobních, implementačních a servisních procesů. Dále získáte informace, jak efektivně plánovat výrobu a zaměstnance pomocí sledování pracovní vytíženosti. Z hlediska přehledu vašich strojů se seznámíte s nástroji pro evidenci jejich technického stavu a údržby.

Zaregistrujte se na bezplatný webinář CRM Leonardo pro obor strojírenství a zjistěte, jak dosáhnout efektivní výroby, optimalizace procesů, jasného přehledu v zásobách materiálu nebo výhodnějšího nákupu či prodeje.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.