Již po čtvrté byl GUMEX oceněn zlatem mezi Czech Best Managed Companies

gumex

GUMEX, spol. s r.o.
— vydáno 31. května 2024

Společnost GUMEX, přední tuzemský výrobce produktů z pryže a plastů, obhájila již počtvrté za sebou titul Czech Best Managed Companies a získala ocenění Gold. Toto prestižní ocenění již pátým rokem v České republice uděluje renomovaná auditorská firma Deloitte, která vybírá soukromě vlastněné společnosti s vynikajícími manažerskými schopnostmi a vysokou kvalitou řízení. GUMEX se tak zařadil mezi 29 nejlépe řízených firem Česka za rok 2024.

Inzerce

„Jsme velmi hrdí, že jsme tento prestižní titul opět získali a zařadili se mezi nejlépe řízené firmy. Ocenění, letos navíc zlaté, je dalším důkazem našeho stabilního výkonu a schopnosti udržet vysoký standard v našem oboru podnikání. Zároveň je i motivaci pro náš další rozvoj a růst,“ uvádí Libor Sedláček, marketingový ředitel společnosti GUMEX, který osobně převzal ocenění na nedávném slavnostním galavečeru v Praze.

Oceněné společnosti hodnotila nezávislá odborná porota na základě přísných kritérií, které zahrnují firemní strategii, řízení a finanční výkonnost, produktivitu a inovace a firemní kulturu.

„Firmy, které úspěšně projdou Czech Best Managed Companies programem, prokazují kvalitu řízení na úrovni těch nejlepších. Společným rysem těchto firem je uvědomění si záběru managementu a leadershipu. Nejde jen o ten jeden nápad nebo o jednu silnou osobnost, ale nejlépe řízení firmy chápou význam nastavení procesů, které je vedou k tomu být v dané oblasti nejlepší. Na rozdíl od intuitivního řízení mají dlouhodobou strategii a všichni zainteresovaní lidé vědí, jaký je cíl a proč,“ vysvětluje Miroslav Svoboda, Country Leader Deloitte Česká republika, lídr programu Czech Best Managed Companies.

Další článek: Nová linka na výrobu lineálního vedení vznikla v Nizozemsku