Konference NEXT 3D ukáže zajímavé inovace dosažené díky aditivní výrobě

Konference NEXT 3D ukáže zajímavé inovace dosažené díky aditivní výrobě 3Dwiser s.r.o. vydáno dne 24. dubna 2023

Nikdo nezná možnosti 3D tisku a 3D skenování lépe než ti, kdo už moderní technologie naplno využívají v průmyslu a výrobě, ve výzkumu i vývoji. Po velmi příznivém ohlasu vloni se konference vrací – tentokrát 8. června – do příjemného prostředí humpoleckého Fabrika Hotelu (hned u D1).

Setkání se uskuteční pod záštitou Svazu průmyslu a dopravy a Technologické agentury ČR, opět za mediálního partnerství redakcí Nových médií. 

Přednost opět dostane vzájemná výměna zkušeností, možnost nahlédnout pod pokličku praktického využití 3D technologií v provozech napříč obory. Podíváme se na příležitosti i limity aditivní výroby. Řečníci přímo z českých firem ukážou, jak jde – rychleji a levněji – přinášet na trh lépe přizpůsobené výrobky. A nezůstane jen u průmyslu. 3D tisk v Česku pomáhá zachraňovat zdraví a životy také týmům špičkových lékařů.

NEXT 3D opět nabídne prostor nejen pro inspiraci, ale i ke zrodu důležitých partnerství. Kromě 3D tisku – od stolního až po průmyslový a produkční – se věnuje také stále dostupnějšímu, přesnému 3D skenování. Součástí celodenního programu bude mj. možnost vyhrát praktické příruční 3D skenery. K účasti srdečně zvou pořadatelé ze společností 3Dwiser a Admasys International.

 Více informací a registrace: www.Next3D.eu.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.