Minerva Česká republika na zákaznických dnech TAJMAC - ZPS

Iva Duroňová vydáno dne 26. dubna 2019

Poprvé se Minerva objevila na zákaznických dnech ve Zlíně v roce 2013. Akce je vzhledem k její historii a úrovni hojně navštěvovaná a zástupce společnosti velice těší, že mohou oslovit zástupce strojírenských firem přímo v „jejich“ prostředí.

Kromě ERP QAD, oborově zaměřeného právě na strojírenské společnosti, který Minerva na zlínských zákaznických dnech prezentuje tradičně, představí letos strojírenským společnostem a návštěvníkům i plánovací nástroj Simatic IT Preactor od společnosti Siemens. 

Minerva je dlouholetým a jediným partnerem, který Preactor implementuje a servisuje v České a Slovenské republice. Instalovali jej však i v dalších evropských zemích. Na stánku společnosti se mohou návštěvníci podívat na demoverzi a zjistit, jak nástroj může pomoci plánovat do omezených kapacit a jak rychle přeplánuje výrobní plán v případě potřeby. APS Preactor patří do skupiny MES produktů a rozvíjí digitalizaci výrobních závodů.

"Máme příležitost ukázat, co naše řešení umí a jak může pomoci střední či velké strojírenské firmě. Za ta léta jsme si, stejně jako většina vystavovatelů, vytvořili i přátelské vztahy. Setkávání zde tedy není jen o byznysu," dodává s úsměvem Alena Pribišová, kterou ve Zlíně budete moci potkat osobně.

Více na: www.minerva-is.eu

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.