Technolog – senior

Fosfa a.s.
Hraniční 268/120, Břeclav – Poštorná, 69141

Kraj
Jihomoravský kraj
Adresa
Břeclav
Požadované vzdělání
Vysokoškolské magisterské
Typ úvazku
plný úvazek
Plat
50.000,- Kč - 80.000,- Kč
Profese
aplikační technolog, výrobní technolog, vývojový technolog

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do týmu hledáme technologa ochotného se podílet na „technology scouting“ v rámci celého světa, na implementaci nových technologií do našeho závodu, jakož i na modifikaci stávajících výroben. Navržená pozice je ideální příležitostí pro aktivního a flexibilního kandidáta/ku, neboť nabízí možnost učit se od předních odborníků v ČR a skýtá v sobě i možnost rychlého růstu.

Požadavky

Náplň práce:

  • vyhledávání a posuzování nových technologií pod dohledem zkušeného pracovníka (jedná se především o technology scouting v rámci celého světa a zavádění těchto technologií u nás)
  • spolupráce na projektech firmy zaměřených jak na modifikaci stávajících výroben, tak na zavádění nových výrob
  • spolupráce s domácími i zahraničními projekčními firmami
  • příprava technologických podkladů pro projekty, včetně podkladů pro investiční projekty
  • zjišťování fyzikálně chemických podkladů pro řešené technologie
  • laboratorní ověřování technologických návrhů
  • organizace poloprovozních a provozních pokusů, vč. testů u dodavatelů zařízení
  • spolupráce s externími řešiteli – VŠ, VÚ
  • komunikace se zákazníky a dodavateli zařízení
  • zpracování technické, technologické a výrobkové dokumentace nových výrob
  • tvorba výrobních postupů, dozorování výroby
  • plnění úkolů z oblasti technologie a technická podpora pro obchodní tým

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemicko-technologické (specializace chemické inženýrství)
  • AJ na úrovni B2/C1 je nezbytnou podmínkou vzhledem k častému jednání se zahraničními dodavateli, projekčními firmami a vyhledáváním technologii po celém světe (další jazyky jsou vítány), dobrá znalost RJ
  • zkušenost s vedením týmu a projektů min. 5 let
  • praxe v anorganické technologii
  • znalost CAD vítána
  • znalost práce s vědeckými databázemi
  • komunikativnost a morální integrita
  • schopnost týmové práce a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • firemní školku pro Vaše děti
  • firemní ubytování
  • při stávajících omezeních mohou probíhat pohovory po dohodě i online

Kontakt

Fosfa a.s.
+420 519306240
hubackova@fosfa.cz

Fosfa byla založena v roce 1884 a jako Life Science společnost a největší zpracovatel fosforu v Evropě, vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované technické aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí vlastní řadu přírodních produktů nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost Feel Eco a pod značkou Feel Greens pěstuje v první vertikální farmě na území ČR zejména microgreens, jako superfood budoucnosti bez použití pesticidů a GMO.