Přínosy implementace CATIA V6 ve společnosti International Metal Plast

Přínosy implementace CATIA V6 ve společnosti International Metal Plast B E K O Engineering, spol. s r.o. vydáno dne 8. listopadu 2021

Řešení CATIA V6 na platformě 3DEXPERIENCE nově využívá i strojírenská společnost International Metal Plast (IMP) se sídlem v Jablonci nad Nisou, která se věnuje vývoji a výrobě skladovacích a přepravních systémů.

Řešení zajistila společnost BEKO Engineering, která navrhla implementaci systému CATIA V6 na platformě 3DEXPERIENCE pro efektivní vývoj mechanických dílů a sestav. To nyní umožňuje společnosti IMP efektivněji pracovat s externími formáty dat, produktivně navrhovat konstrukční celky a připravovat výrobní dokumentaci. Významným přínosem implementované platformy je online webový přístup k 3D datům a informacím. Celkovým výsledkem bylo zefektivnění procesu přípravy výroby.

BEKO Engineering je společnost, která se věnuje poskytování služeb v oblasti inženýrství, PLM a IT. Společnost má více než 30leté zkušenosti s projekty z automobilového průmyslu, stavebnictví, letectví, zdravotnictví i energetiky. BEKO Engineering je spolehlivým partnerem Dassault Systemes, který dodává PLM řešení založené na platformě 3DEXPERIENCE. V rámci tohoto partnerství BEKO Engineering nabízí nejen implementaci systému, ale i technickou podporu, konzultace a školení. Společnost dokáže zajistit vývojový proces, správu dat, projektovou koordinaci, technickou dokumentaci i testování. Mezi další nabídku společnosti lze zmínit řešení pro průmyslový design, produktivní modelování, vývoj kompozitových dílů, NC obrábění a simulace pomocí softwarů CATIA, ENOVIA a DELMIA.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.