SCHUNK na MSV v Brně: Objevte svět upínání a uchopování

SCHUNK na MSV v Brně: Objevte svět upínání a uchopování SCHUNK Intec s.r.o. vydáno dne 3. října 2023

Firma SCHUNK, lídr v oblasti upínání a uchopování, bude i v letošním roce vystavovat na MSV v Brně. Pro seznámení s novinkami i stávajícími řešeními pro obrábění i automatizaci navštivte pavilon F, stánek číslo 47.

Na ploše 105 m2 bude SCHUNK prezentovat velký přehled řešení. Řadu z nich mohou návštěvníci sledovat v akci při plnění modelových aplikací. Další rozsáhlá škála stacionárních exponátů ukáže rozsah řešení, které vám produkty SCHUNK dokáží nabídnout. 

Z upínání se můžete těšit například na magnetickou upínací technologii MAGNOS, modulární upínací systém nulového bodu VERO-S, svěráky, sklíčidla, upínací čelisti a další. Z portfolia věnovaného automatizaci SCHUNK představí výřez ze široké nabídky chapadel, robotického příslušenství, senzorů, lineárních pojezdů, dále rychlovýměnný systém SWS a mnohé další. Jedna z funkčních buněk předvede upínací svěráky řady TANDEM 3 a upínací věže KONTEC pro automatické zakládání různých dílů robotem Fanuc za pomoci rychlovýměnných systémů SWS a chapadel PGN plus P.

Pro konzultace bude na veletržním stánku přítomen tým firmy SCHUK včetně produktových specialistů.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.