Stratasys J55 – profesionální 3D tiskárna v kancelářském provedení

Stratasys J55 – profesionální 3D tiskárna v kancelářském provedení MCAE Systems, s.r.o. vydáno dne 12. května 2020
Foto: MCAE Systems

Celý proces navrhování máte ve vlastních rukou s novou tiskárnou Stratasys J55. Ať už potřebujete tisknout rychlé koncepční díly nebo precizní, dokonale realistické modely, kompaktní a cenově dostupná tiskárna vám v to umožní přímo ve vaší kanceláři.

Produktivita 3D tiskárny Stratasys J55 vám umožní konzultovat návrhy v rámci týmu rychleji, s možností častějších iterací. Tato tiskárna nabízí téměř 500 000 barev, ověřený vzorník barev Pantone, věrné textury a velmi kvalitní a přesné výtisky. Své nápady můžete dennodenně přenášet do procesu navrhování a mít tak v rukou model s tvarovými změnami již během pouhých několika hodin.

3D tiskárna Stratasys J55 kombinuje kvalitu tiskové technologie PolyJet od firmy Stratasys s kompaktním designem, vhodným do kanceláře. Tato plnobarevná tiskárna s 5 zásobníky na materiál je vybavena rotační tiskovou platformou s pevně uchycenou tiskovou hlavou, která zajišťuje vynikající kvalitu povrchu i tisku. Tiskárna byla speciálně navržena pro kancelářská prostředí a designérská studia, zabírá proto malou plochu a využívá filtrační technologii ProAero™, která zaručuje jak tichý provoz bez zápachu, tak nízkou spotřebu energie.

Tiskárna J55 nabízí efektivnější pracovní postup od návrhu k tisku využitím softwaru GrabCAD Print™. Díky tomu mohou uživatelé importovat návrhy pomocí nativních CAD souborů nebo souborů formátu 3MF. SW GrabCAD Print také umožňuje přiřazení barev dle vzorníku Pantone®. Vzdálené monitorování umožňuje snadnou správu tiskových úloh i mimo kancelář. Navíc, rozpustné podpory bez nutnosti ručního odstraňování, usnadňují následný post-processing a umožňují vytváření složitých dílů bez ztráty přesnosti či jemných detailů.

Webinář: Polyjet jak ho neznáte

Více informací o novinkách ze světa 3D tisku se dozvíte v krátkém webináři, který společnost MCAE Systems pořádá v úterý 19. května v 9:30 hodin. Bezplatná registrace ZDE.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.