5osý veletrh – strojírenská inspirace

Termín konání

19. - 20. 4. 2023

Zobrazit web události

Místo konání

Areál TGS nástroje - stroje - technologické služby

Plzeňská 610, Mýto 33805

Česko

Druhý ročník 5osého veletrhu nese podtitul Strojírenská inspirace. Jde o výstavu výrobců přímo na výrobní ploše spojenou s doprovodným odborným programem, jejímž cílem je provést návštěvníka specifickým procesem technické přípravy výroby a samotné výroby v 5 osách.

Přes dvě desítky výstavních expozic představí inovace posledních let a širokou paletu témat. Koná se 19. a 20. dubna 2023 v sídle společnosti TGS nástroje-stroje-technologické služby v Mýtě nedaleko Plzně. Vstup je zdarma. 

Na veletrhu se nachází vystavovatel a návštěvník, jeden nabízí a ten druhý se tváří, že si nabídku rozmyslí. Akce s názvem 5osý veletrh není proto veletrhem jako spíše inspirativním setkáním. První ročník zodpověděl otázku, jak české firmy posunout dál, potřebou větší flexibility výroby. Veletrh navštívilo téměř 500 účastníků, v rámci programu vystoupili např. předseda senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavel Fischer nebo ekonom Lukáš Kovanda. Letošní druhý ročník nabídne odborné pohledy a diskuse k tématům jako inflační dopady na české strojírenství, digitální transformace, potřeba dat a informací a možnosti digitalizace ve strojírenství, vývoj v oblasti umělé inteligence a robotiky či modernizace výroby. 

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048