Automatizovaná 3D optická metrologie v sériové výrobě

Termín konání

14. 9. 2022 od 9:00

Zobrazit web události

Místo konání

MCAE Systems, Kuřim

Knínická 1771/6, Kuřim 66434

Česká republika

S radostí vám oznamujeme, že po delší pauze pořádáme setkání uživatelů 3D měřických systémů se zaměřením na automatizaci. Budeme rádi, když si v kalendáři poznačíte datum 14. září 2022, abyste tuto akci nepromeškali. Seznámíme vás s novinkami v oblasti efektivní kontroly sériové výroby a představíme nové možnosti automatizované 3D metrologie.

Společně s vámi bychom si rádi vyměnili zkušenosti a prodiskutovali příležitosti i výzvy v oblasti moderního výrobního prostředí.

Prostřednictvím našich zákazníků z nejrůznějších průmyslových odvětví se dozvíte, jak lze integrací 3D měřicí techniky do výrobních procesů zajišťovat požadovanou úroveň kvality. Získáte přehled o všech výhodách měřicích systémů a během praktických ukázek se o nich přesvědčíte. Naši odborníci, společně s uživateli, ochotně odpoví na vaše otázky a poradí vám, jak provádět 3D optická měření a inspekci rychleji, spolehlivěji a efektivněji.

Zaregistrujte se prostřednictvím e-mailu na adrese mcae@mcae.cz.

Uveďte své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefon, název společnosti, pracovní pozici a obor Vaší specializace.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048