Automatizovaná 3D optická metrologie v sériové výrobě

Seminář

Registrace Přidat do kalendáře

Termín konání
14. 9. 2022
Čas zahájení
09:00
Místo konání
MCAE Systems, Kuřim
Oficiální web
www.mcae.cz/setkani-uzivatelu-metrologie-seriove-vyrobe/

S radostí vám oznamujeme, že po delší pauze pořádáme setkání uživatelů 3D měřických systémů se zaměřením na automatizaci. Budeme rádi, když si v kalendáři poznačíte datum 14. září 2022, abyste tuto akci nepromeškali. Seznámíme vás s novinkami v oblasti efektivní kontroly sériové výroby a představíme nové možnosti automatizované 3D metrologie.

Společně s vámi bychom si rádi vyměnili zkušenosti a prodiskutovali příležitosti i výzvy v oblasti moderního výrobního prostředí.

Prostřednictvím našich zákazníků z nejrůznějších průmyslových odvětví se dozvíte, jak lze integrací 3D měřicí techniky do výrobních procesů zajišťovat požadovanou úroveň kvality. Získáte přehled o všech výhodách měřicích systémů a během praktických ukázek se o nich přesvědčíte. Naši odborníci, společně s uživateli, ochotně odpoví na vaše otázky a poradí vám, jak provádět 3D optická měření a inspekci rychleji, spolehlivěji a efektivněji.

Zaregistrujte se prostřednictvím e-mailu na adrese mcae@mcae.cz.

Uveďte své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefon, název společnosti, pracovní pozici a obor Vaší specializace.

20 let zkušeností v oblasti 3D digitálních technologií - rapid prototyping, 3D tiskárny, 3D měření a digitalizace, NC obrábění, systémy pro design a vizualizaci, vakuové lití a další.

Nejbližší události