CADfórum 2022

Konference

Registrace Přidat do kalendáře

Termín konání
13. 9. 2022
Místo konání
Olomouc, hotel NH
Oficiální web
konference.cadforum.cz/

Srdečně vás zveme na již 19. ročník setkání, které letos opět přinese jedinečnou možnost výměny praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, ve stavebnictví a využívání BIM technologií. Konference je tentokrát jednodenní, s večerním programem a koná se v Hotelu NH v Olomouci.

Jaké jsou nejnovější trendy automatizace a týmové spolupráce v projektování, konstrukci a výrobě? Jak se projeví vliv pandemie na způsob práce projekčních a výrobních firem? Jak lze využívat CDE a PLM nástroje v cloudu? V čem je přínos digitálních dvojčat? Kam směřuje obor CAD a BIM? Tyto otázky významně ovlivní směřování firem, i té vaší.

Letošní ročník konference je zaměřen na oblast digitalizace a automatizace navrhování a budoucnosti strojírenské výroby a BIM ve stavebnictví. Je pořádán firmami Arkance Systems (CAD Studio) a Autodesk. Jednodenní akce nabídne přednášky a workshopy nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Diskuse budou zaměřeny na téma kde všude mohou moderní CAD technologie přispět k opětovnému rozvoji českého průmyslu a stavebnictví. Prostor dostanou i hardwarové a softwarové novinky a ukázky řešení konkrétních úkolů při práci s CAD/CAM/CAE, s PDM a BIM systémy, při kterých se vám budou věnovat odborníci z řad partnerů konference.

Služby a podpora společnosti Arkance Systems zahrnují implementaci CAD, CAM, BIM, PDM, GIS a FM řešení, ať už se jedná o produkty Autodesku, aplikace z vlastního vývoje Arkance Systems nebo software dalších firem, bonusové nástroje CS+, poradenství, školení a vývoj aplikací na zakázku.

Nejbližší události