Termín konání

17. 10. 2023

Zobrazit web události

Místo konání

zámek Valeč

Valeč 1, Valeč 67553

Jubilejní 20. ročník konference CADfórum je určen pro profesionály, kteří se chtějí dozvědět více o svých aktuálních produktech řešeních firmy Autodesk a Arkance Systems z oblasti konstrukčních nástrojů, digitálních prototypů, projekčních BIM nástrojů, generativního navrhování, CAD/CAM, CAE a PDM/PLM technologií, či moderních cloud nástrojů, kteří chtějí spolupracovat s dalšími odborníky a pomoci své organizaci zůstat na špici v oblasti navrhování. Vy sami zřejmě víte, jaké přínosy získáte účastí na CADfóru - jak pro vaši kariéru tak pro vaši organizaci. Nakonec i proto se v anketách vyjadřuje 99% účastníků pro svou účast i v dalším ročníku. Možná ale tyto přínosy nezná vedení vaší firmy.

Uvádíme proto několik argumentů, které vám mohou pomoci lépe vysvětlit, jakou hodnotu přinesete vaší organizaci svou účastí na konferenci CADfórum: zvyšování kvalifikace, udržení kroku s novými technologiemi, naplněná firemních cílů, spokojenost zaměstnanců, budoucí strategie, náskok před konkurencí, hledání různých řešení.

Účast na konferenci je placená.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048