Termín konání

5. 10. 2022 od 9:00

Zobrazit web události

Místo konání

Výstaviště Brno

Výstaviště1 , Brno 60300

Česko

Pokud to s profesionálním 3D tiskem myslíte vážně, na této události nemůžete chybět. Ukážeme vám nejnovější pokroky v produktivní aditivní výrobě a možnosti jejich uplatnění v praxi prostřednictvím reálných ukázek a zkušeností českých uživatelů.

Registrujte se nyní za nejvýhodnější cenu a získejte možnost vyhrát 3D tiskárnu, značkové materiály a další ceny!


3D tisk v kontextu tradičních výrobních technologií

Zajímá vás, jak opravdu mohou 3D tiskárny pomoci ve vaší výrobě? Pak jste tady na správném místě. Naše konference již mnoho let přináší přehled těch nejzajímavějších inovací a ukázek praktického využití 3D tisku. Tyto novinky svými schopnostmi předbíhají dobu – a je pravda, že pro některé firmy nemusí být snadné se těmto příležitostem přizpůsobit. Konkurence je ovšem neúprosná a chcete-li na současném trhu suverénně prosperovat, nesmíte si nechat ujet vlak, který v případě technologií digitální výroby pádí skutečně rychle. Obvyklou přehlídku toho nejlepšího, co pro pokrokové firmy trh aktuálně nabízí, proto letos obohatíme o praktické zkušenosti demonstrující, jak zapadají nejmodernější technologie 3D tisku do zavedených výrobních procesů, kde nejvhodněji doplní či rozšíří možnosti konvenčních postupů a nakolik výtisky obstojí v konkurenci léty prověřené průmyslové produkce.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048