ZRUŠENO - Fórum aditivní výroby 2020

Termín konání

11. 11. 2020

Zobrazit web události

Místo konání

Výstaviště Brno - pavilon E, sál E2

Výstaviště 405/1, Brno 60300

Česká republika

Vážení zájemci o profesionální technologie 3D tisku, rádi bychom vás informovali, že konference Fórum aditivní výroby 2020 proběhne v původně ohlášeném termínu 6. října v Brně, přičemž jako pořadatelé při její realizaci zohledníme veškerá hygienická opatření nutná pro zajištění maximální ochrany zdraví všech účastníků.

Vzhledem k tomu, že bylo 25. 6. rozhodnuto společností Veletrhy Brno neuskutečnit letos Mezinárodní strojírenský veletrh, jehož součástí dosud naše konference byla, plánujeme rozšířit prostory pro doprovodnou výstavu 3D tiskáren a zajistit tak účastníkům možnost komfortního setkání s profesionály v oblasti aditivní výroby.

Vedle prezentací nejnovějších technologií 3D tisku a jejich možností pro vás připravujeme přehlídku projektů tištěných masek, respirátorů, dílů pro ventilátory, štítů atd., které v České republice vznikly s přispěním stovek nadšenců, odborníků, univerzit a firem v boji proti nemoci covid-19. Za přítomnosti autorů těchto projektů se dozvíte, jak právě 3D tisk prakticky pomáhá v období krize a čím může být prospěšný i vám.

Věříme, že v době konání naší konference již budou komplikace z první poloviny letošního roku minulostí a že naše setkání všem zúčastněným přinese nejen nové zajímavé informace a kontakty, ale také motivaci pro „restart“ vstříc opět pozitivnější budoucnosti.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048