Termín konání

23. 3. 2023 od 9:00

Zobrazit web události

Místo konání

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta humanitních studií

Štefánikova 5670, Zlín

Čtvrtý ročník konference Fenomén o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku. 30+ řečníků, 4 moderované stage, 1 x panelová diskuze, 350+ účastníků z desítek firem a organizací & Smart zóna s ukázkami inovací. Jediná svého druhu v ČR. Konference, která nabízí maximum praxe a konkrétních příkladů. Koná se v inspirativním prostředí univerzity i baťovského Zlína.

Pro koho je Fenomén?

Pro majitele firem, manažery, výrobní inženýry, pracovníky IT, specialisty HR, freelance konzultanty.

Program:

9:00–17:00 Hlavní program

Úvodní blok je společný, poté je mezi sály možné přecházet a vybrat si řečníky, jejichž téma příspěvku vás zaujalo. Zazní podnikatelské příběhy, novinky z HR, Digi a Industry. Závěr patří velké panelové diskuzi na Business Stage s nejzajímavějšími postřehy z celého dne.

Vystoupí moderátoři a řečníci zastupující jednotlivé stage. Součástí programu je Coffee break & Smart stánky. Ve foyer je zajištěn vynikající raut. 

17:00 – 22:00 Networking program

Součástí je raut, fotokoutek, casino, kapela, barmanská show + bar, vyhlášení tomboly. 


Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048