Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF aneb sériová výroba koncových dílů

Termín konání

21. 6. 2022 od 9:30

Zobrazit web události

Místo konání

MCAE Systems, Kuřim

Knínická 1771/6, Kuřim 66434

ČR

MCAE Systems vás zve na představení nové technologie pro aditivní výrobu

Jednou z technologií pro uspokojení výrobní poptávky po plastových dílech je 3D tisk. Tato technologie nabízí automobilkám a výrobcům komerčního i spotřebního zboží způsob, jak vyrábět plastové díly i v případech, kdy využití jiných technologií jako např. vstřikování do forem, není optimální.

Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF (Selective Absorption Fusion) umožní dosáhnout výrobní kapacity koncových dílů na úrovni sériové výroby, bez omezení typických pro tradiční výrobu. 

Technologie SAF využívá protiběžný rotující válec k nanášení práškových vrstev na tiskovou podložku a tryská absorpční kapalinu k vyznačení vrstev dílu. Znázorněné vrstvy jsou spojovány působením infračervené lampy v celé šíři tiskové podložky.

Neváhejte a přijďte. MCAE Systems vám ukáže 3D tiskárnu, která byla navržena tak, aby vydržela – s malou spotřebou materiálu, snadnou údržbou a trvanlivými průmyslovými tiskovými hlavami. 

Kromě série přednášek od domácích a zahraničních řečníků bude k vidění i zcela nové pracoviště společnosti MCAE Systems určené právě pro technologii SAF. Připravená bude i rozsáhlá ukázka výtisků a možnost diskutovat s odborníky i se samotnými zákazníky, kteří s touto aditivní technologií již pracují.

Seminář

Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF aneb sériová výroba koncových dílů

Úterý 21. června 2022 od 9:30 hodin 

MCAE Systems, Knínická 1771/6, Kuřim

Seminář je bezplatný. V případě zájmu se prosím zaregistrujte nejpozději do 17. června 2022.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048