Nové technologické možnosti v praxi

Seminář

Registrace Přidat do kalendáře

Termín konání
11.-12. 2. 2020
Místo konání
Dormer Pramet s.r.o.
Oficiální web
www.dormerpramet.com

Srdečně vás zveme na technický seminář, jehož jsme partnerem. Pořadatelem této akce je přední dodavatel nástrojů pro všeobecné strojírenství, DORMER PRAMET, ve spolupráci s výrobcem špičkových obráběcích strojů, společností Kovosvit MAS.

Teoretickou část o novinkách roku 2020 doplní zajímavé praktické ukázky. Naše prezentace bude zaměřena na zvýšení produktivity a možnosti automatizace při programování CNC strojů.

Seminář se koná ve dnech 11. a 12. února 2020 v sídle DORMER PRAMET na Uničovské 2 v Šumperku. Na přiložené pozvánce můžete zhlédnout program semináře.

V případě zájmu o účast prosím se prosím přihlaste na e-mail hana.ruprichova@dormerpramet.com a v kopii na obchod@nexnet.cz.

Děkujeme a těšíme se na vás!

NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací. Nabízíme softwarové produkty společností Hexagon Manufacturing Intelligence (dříve Vero Software), ANSYS a Roboris – softwary EDGECAM, RADAN, ALPHACAM, CABINET VISION, VISI, WORKXPLORE, EUREKA, ANSYS DISCOVERY SPACECLAIM. K těmto produktům zajišťujeme kompletní servis včetně lokalizace, technické podpory a školení. Kanceláře NEXNET, a.s. naleznete v Brně, Kroměříži, Zlíně, Praze a v Uherském Brodě.

Nejbližší události