Stainless 2023 - brána k rostoucím trhům

Termín konání

10. - 11. 5. 2023

Zobrazit web události

Místo konání

Výstaviště Brno

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí STAINLESS se na brněnském výstavišti koná od roku 2009. Jde o vysoce specializované setkání průmyslu korozivzdorných ocelí s masivní zahraniční účastí jak mezi vystavovateli, tak mezi návštěvníky. Na veletrhu participuje sto padesát firem, z toho je osmdesát procent zahraničních, což je v portfoliu veletrhů konaných na brněnském výstavišti nejvyšší podíl. Mezi odbornými návštěvníky – kterých přichází více jak tisíc je tento podíl takřka čtyřicet procent. 

Brno je se svými mezinárodnímu standardu odpovídajícími výstavními možnostmi, dobrým vnitrostátním i mezinárodním dopravním spojením, dostatečnou hotelovou kapacitou a vším, co moderní veletržní město může nabídnout, optimálním místem pro konání veletrhů. International Stainless Steel Fair – Stainless, který se koná v České republice každé dva roky, se již zařadil mezi nejdůležitější události tohoto průmyslového oboru, a to ve světovém měřítku.

Mezinárodní setkání odborníků z branže, a za takové ho návštěvníci Stainless považují, nabízí vystavovatelům a návštěvníkům, kteří se zajímají nejen o okolní český, polský a slovenský trh s korozivzdornou ocelí, nýbrž i o trh v dalších zemích světa, ideální prezentační a komunikační platformu. Veletrh je ideálním prostředím pro navázání kontaktů a pro poskytování servisu potenciálním kooperačním partnerům. A proto právě ve veletržním Brně se 2022 setkají nejvýznamnější producenti tohoto průmyslového oboru.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048