Technologický seminář DATRON-TECHNOLOGY

Termín konání

8. 10. 2020

Zobrazit web události

Místo konání

Technologický Park Brno a. s.

Podnikatelská 2902, Brno

ČR

DATRON-TECHNOLOGY patří ke specializovaným firmám zabývajícím se CNC obráběcími stroji pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů, měřením dynamiky vozidel a souvisejícími informačními technologiemi.

Zákazníkům nabízí CNC frézovací a nanášecí systémy od německé společnosti DATRON AG, které najdou široké uplatnění v aplikacích přesného frézování, vrtání a gravírování v mnohých odvětvích průmyslu - od výroby předních panelů a skříněk pro různá zařízení, přes opracování profilů, výrobu forem, razících štočků až po výrobu designerských prototypů a výrobky pro reklamní průmysl, nebo i aplikace pro výrobu zubních náhrad a implantátů.

O loňském semináři jste se samozřejmě mohli více dočíst i u nás. (https://www.strojirenstvi.cz/objevte-budoucnost-se-spolecnosti-datron-technology-cz )

Technologický seminář 2020 nese podtitul "Z pravěku do budoucnosti", tak si ho rozhodně nenechejte ujít. 

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048