Webinář: 5osé obrábění s Tebisem

Termín konání

10. 6. 2020

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Rádi bychom vás pozvali na bezplatný internetový webinář, během kterého vám představíme možnosti, jak jednoduše, rychle a spolehlivě využívat 5osé obrábění.

Jak co nejrychleji a nejpřesněji vyrobit z CAD dat hotový díl je dnes velkou výzvou. V CAD/CAM software Tebis klademe značný důraz na kvalitu obrobených ploch a bezpečnost celého výrobního procesu. Moderní nástroje jako např. soudečkové a čočkové frézy v kombinaci s 5osými strategiemi vám umožní zvýšit produktivitu při vyšší kvalitě povrchu. Prezentace ukáže jak produktivněji využít obráběcí stroje pomocí 5osého souvislého obrábění v softwaru Tebis. Dokonalé a bezkolizní dráhy jsou sw Tebis standardem, nejen díky digitálním kopiím vašeho výrobního vybavení – strojům, nástrojům, upínacím prvků, … V každém okamžiku v Tebisu máte tvorbu NC dráhy pod kontrolou.

Během tohoto webináře vám naši technici předvedou, jaké možnosti nabízí 5osé obrábění v podání CAD/CAM softwaru Tebis. V ukázkách uvidíte, jak snadno a efektivně můžete vytvořit dráhy pro komplexní obrobky. Zjistíte, jak můžete generovat technologicky dokonalé dráhy. Ukážeme vám, jak s Tebisem vytvářet NC dráhy pro zajištění bezkolizního průběhu obrábění. Dozvíte se, jak vám nové funkce 5osého obrábění Tebis pomůžou výrazně zkrátit čas výroby a uvedení součásti na trh.

Webinář se koná v čase 9:30 – 10:30 hod.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048