Co uvidíte na stánku Murrelektronik na veletrhu Amper?

Co uvidíte na stánku Murrelektronik na veletrhu Amper? Murrelektronik CZ spol. s r.o. vydáno dne 9. května 2022

Ve dnech 17.–20. 5. 2022 představí společnost Murrelektronik na veletrhu Amper inteligentní trendy v automatizační technice v oblasti decentralizované instalační techniky, napájení, síťové technologie a IO-Link a ukáže zjednodušení instalačních konceptů.

Inovativní VARIO-X – decentralizovaná instalace bezrozvaděče

Společnost Murrelektronik díky systému Vario-X nabízí první automatizační platformu, která přináší senzory a akční členy do terénu bez rozváděčů a decentralizovaně. Systém automatizovaný pomocí systému Vario-X, má od samého počátku digitální dvojče. Tento mobilní obraz skutečného zařízení 1:1 šetří náklady a čas při plánování, instalaci, provozu a servisu. Díky systému Vario-X jsou dny rozvaděčů definitivně sečteny.

Flexibilní sběrnicové moduly MVK Pro a IMPACT67 Pro a portfolio I/O Link

Za pozornost stojí také novinky z řady konektorů nebo modulů MVK Pro a IMPACT67 Pro, nejnovější přírůstky do portfolia I/O společnosti Murrelektronik. Kompaktní sběrnicové moduly s krytím IP67 jsou důležitou součástí decentralizované instalační techniky a nahrazují složitě zapojené, a tudíž drahé svorkovnice.

Koncepce strojového vidění VISION

K vidění budou na Amperu také modulární řešení Plug & Play pro průmyslové zpracování obrazu. Kamery nahrazují množství senzorů a jsou základem pro maximální automatizaci mnoha procesů. Čtení čárových kódů, záznam rozměrů, kontrola kvality, sledování a identifikace dílů, monitorování výrobních linek – to je jen několik oblastí použití. Moduly na míru od společnosti Murrelektronik nabízejí možnost rozsáhlé a podrobné diagnostiky a mají tak velký vliv na provozuschopnost zařízení.

Snižte své náklady díky decentralizaci až o 30 %

Stroje a zařízení spolu stále více komunikují a jejich sítě slouží jako záchranné lano pro datové toky. Úspěšnou digitalizaci proto může zaručit pouze výkonná a spolehlivá síťová technologie. Dnešní výrobní prostředí musí být flexibilní a rychle přeměnitelné. Pro výkonnost strojů a systémů je proto rozhodující individuálně vhodná topologie sítě.

Díky přizpůsobeným koncepcím a vhodným systémovým komponentům lze nejen snížit celkové náklady až o 30 %, ale také zvýšit technologické možnosti inovativních diagnostických funkcí. Synergie a procesní úspory ve všech oblastech také zvyšují dostupnost strojů. Koncepce systému nabízí možnost využít dosud nevyužitý potenciál.

Stánek Murrelektronik naleznete v hale V, jeho číslo je 4.04.

ZAREZERVUJTE SI VOLNOU VSTUPENKU ZDE.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.