Digitální akce pro zákazníky: Zažijte Walter.live

WALTER CZ s.r.o.
— vydáno 18. srpna 2020

Společnost Walter zve zákazníky a další své příznivce na digitální akci o „Vyhledávání příležitostí v oblasti řešení“ ve dnech 15. a 16. září 2020. Účastníci akce zažijí Walter.live: Výrobci nástrojů na ní představí inovativní řešení a precizní nástroje na různé úkony při obrábění kovů.

Inzerce

Richard Harris, generální ředitel společnosti Walter, řekl: „Nejvýznamnější veletrhy se letos bohužel nekonají. Pro naše zákazníky, partnery i pro nás samotné však představují důležité místo k oborovému setkávání, které je příležitostí nejen k představení nových produktů, ale rovněž k osobnímu kontaktu a sdílení. Proto jsme se rozhodli v roce 2020 uspořádat virtuální veletrh: Na své vlastní platformě Walter.live představíme své nové produkty a služby a rovněž nabídneme živý přenos z prohlídky Technologického centra Walter či živé vysílání s odborníky ze společnosti Walter, a to způsobem, který je zaměřený na řešení, kompaktní, digitální a v přímém přenosu.“

Odborník na obrábění, společnost Walter, na této on-line akci představí digitalizační inovaci, která zákazníkům výrazně usnadní výběr toho správného nástroje na jednotlivé obráběcí procesy. Firma Walter nabízí konkrétní řešení, která zákazníkům umožňují urychlovat procesy plánování a spravovat nástroje, aby dosáhli větší efektivity a nižších nákladů. Účastníci budou mít rovněž možnost vidět v akci nové precizní nástroje například na drážkování a frézování. Kromě toho zde firma představí řešení na analýzu, sledování a vylepšování obráběcích procesů.

Více informací včetně linku pro přihlášení naleznete v našem kalendáři událostí.

Další článek: Typy spolupráce mezi člověkem a roboty Mitsubishi Electric