Dvě světové premiéry na Open House DMG 2019

DMG MORI Czech s.r.o.
— vydáno 17. ledna 2019

Nadcházející Open House v závodě DECKEL MAHO Pfronten bude letos pod taktovkou integrovaných výrobních řešení pro kompletní výrobu. Ve dnech 22. – 26. ledna 2019 se zde představí sedmdesát špičkových strojů, dvě světové premiéry i témata budoucnosti zaměřená na digitalizaci, automatizaci a aditivní výrobu.

Začátek roku je pro všechny znalce špičkových obráběcích strojů úzce spjatý s tradičními zákaznickými dny, jež pořádá společnost DMG MORI ve svém závodě v Pfrontenu. DMG MORI bude v letošním roce maximálně cílit veškeré své úsilí na celý hodnotový řetězec uživatele. Pro návštěvníky je připraveno sedmdesát hi-tech strojů, z nichž dvacet bude vybaveno automatizací. A jak jsem avizovala v úvodu této zprávy, nebudou scházet ani dvě světové premiéry. Tentokrát se bude jednat o stroje DMP 70 a LASERTEC 125 Shape. Rozhodně vám mohu slíbit, že se těmto novinkám budeme věnovat blíže a v následujících dnech na našem portálu STROJIRENSTVI.CZ najdete jejich bližší specifikaci. Mezi tématy orientovanými na budoucnost jsou digitalizace a digitální nabídky pro výrobu a servis, integrovaná automatizační řešení pro konkurenceschopnou výrobu a aditivní výroba. DMG MORI bude v Pfrontenu prezentovat nejnovější LASERTEC 12 SLM, jenž čeká na uvedení na trh a také chytrý software OPTOMET pro metodu práškového lože. 

DMG MORI technologické Centrum excelence pro Letectví, Formy a zápustky je skvělým příkladem kontaktního místa v němž zkušení odborníci navrhují špičková a produktivní výrobní řešení. Další zajímavostí je obrábění velkých komponent v Centru XXL, v němž se bude poprvé představovat stroj DMU 600 P s dvojitým stolem. DMG MORI Qualified Products obohacuje program Open House o nejnovější inovace v oblasti periferních zařízení i příslušenství a především pak i o nově vyvinutý certifikační program DMQP nabízející bohatý výběr vysoce výkonných nástrojových systémů za exkluzivních podmínek.

Pokud máte čas a chcete se ocitnout ve světě špičkových technologií, zajeďte si v příštím týdnu do Pfrontenu, kde se vašimi průvodci stanou odborníci společnosti DMG MORI. Pro jistotu ještě jednou připomínám termín konání, 22. 1. – 26. 1. 2019. A pokud vůbec budete schopni se odpoutat od prezentovaných exponátů, nabízí se využití skvělých možností pro lyžování a ideální sněhové podmínky.

S použitím materiálů DMG MORI, www.dmgmori.com

Další článek: MiR oznámil strategickou spolupráci s Faurecií