MSV BRNO 2018 - 1. den

Iva Duroňová vydáno dne 1. října 2018

Vyprodané haly brněnského výstaviště lákají na to nejlepší ze světa strojírenství a průmyslu. Bohatý doprovodný program, high tech novinky vystavovatelů a vzduch prosycený strojírenstvím - to je MSV BRNO 2018.

SCHUNK Intec zahájil veletrh tradičně


Šampaňské, dobrá nálada a to nejlepší ze současné nabídky manipulační a upínací techniky, to je expozice společnosti SCHUNK, kterou najdete v pavilonu F. Stavte se podívat na aktuální nabídku špičkového německého výrobce.

Samá NEJ v expozici Renishaw


Největší kontrolní systém Equator 500 v expozici společnosti Renishaw, v pavilonu P, ale i nejmenší souřadnicový měřicí systém, vytvořený sedmiletým konstruktérem, to vše najdete u společnosti Renishaw.

Chytrý podavač tyčí v expozici Segot


Podavač tyčí jenž se dokáže sám nastavit, to je hlavní novinka společnosti Segot. Zavítejte do expozice této zlínské společnosti, najdete ji v pavilonu P.

Holandská obráběcí centra v pavilonu P


Jubilejní desátá účast společnosti STYLE CNC MACHINES na letošním veletrhu v Brně. Zástupci společnosti představí svým návštěvníkům to nejlepší z produkce obráběcích strojů, seznámí vás s novinkami a uvítají vás s dobrou náladou.

Česká premiéra stroje YASDA


Společnost CNC Invest představí ve svojí expozici špičkové obráběcí centrum YASDA, disponující přesností pod jeden mikron. Poprvé v ČR, poprvé na MSV v Brně. Pavilon P.

Nové sklíčidlo v portfoliu ZJP


Společnost ZJP je tradičním a autorizovaným distributorem produktů BISON. V pavilonu P tým této záhřebské společnosti představí nové sklíčislo s rychlou výměnou čelistí a mnoho dalšího ze svého širokého sortimentu.

Světové filtrační systémy Absolent


Společnost Wemac představuje ve svojí expozici v pavilonu P špičkové technologie pro odsávání silných olejových kouřů a aerosolů až do koncentrací 70mg/ m3. Navštivte zástupce společnosti, kteří vám rádi podají bližší informace.

Nové soustružnické centrum KL 285


Tradiční český výrobce obráběcích strojů, KOVOSVIT MAS, slavnostně představil soustružnické centrum KL 285. Jedná se o kompaktní stroj s moderním designem a malou zástavbovou plochou, stroj je určený pro obrábění velkých dílců. Expozice společnosti Kovosvit se nachází v pavilonu P.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.