Nenechte si ujít největší českou konferenci pro zájemce o profesionální 3D tisk

Nenechte si ujít největší českou konferenci pro zájemce o profesionální 3D tisk Jan Homola vydáno dne 20. září 2023

Ve středu 11. října se v pavilonu E brněnského výstaviště sejdou stovky profesionálů, aby si vzájemně rozšířili obzory o novinkách a praktických zkušenostech s využíváním profesionálních 3D tiskáren. Chcete-li se přidat, můžete nyní získat vstupenku se zajímavou předprodejní slevou.

Konference o profesionálním 3D tisku pod názvem Fórum aditivní výroby 2023 proběhne v rámci MSV v Brně již podeváté a letos se tematicky zaměří na ekonomické aspekty využívání 3D tiskáren. Vedle prezentací nejnovějších technologií aditivní výroby a inspirativních případových studií z Česka i zahraničí, se tedy přednáškami budou prolínat také otázky nákladovosti 3D tisku a jeho efektivního využití z hlediska dosažitelných finančních přínosů pro uživatele.

Jakožto největší česká událost v oblasti 3D tisku nabídne Fórum aditivní výroby prezentaci zhruba tří desítek značek 3D tiskáren a souvisejících produktů, na pódiu se v rámci pestrého celodenního přednáškového programu vystřídá dvacet řečníků. Zastoupeni budou nejvýznamnější světoví hráči v oblasti 3D tisku, jejich čeští dodavatelé, přední výzkumné ústavy a oborové organizace, sdílející společný zájem prosazovat rozšiřování aditivní výroby v českém průmyslu.

Vedle nových poznatků a cenných kontaktů si mohou účastníci při troše štěstí z této události odnést i některou z hodnotných pozorností věnovaných partnery do závěrečného slosování, včetně tří stolních 3D tiskáren nebo značkových filamentů.

Cena vstupenky zakoupené na místě činí 2990 Kč, nicméně kdo nezaváhá a zaregistruje se včas, může nyní získat v předprodeji vstupné se slevou až 56 %.

REGISTRUJTE SE ZDE

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.